Dzisiejszy rynek gadżetów upominkowych jest przesycony różnorodnością produktów. Miliony kubków o niecodziennych właściwościach, oklepane wyroby cukiernicze czy mnogość zestawów kosmetycznych – to wszystko motywuje nas, aby poszukiwać oryginalnych prezentów. Praktycznym, ale i funkcjonalnym prezentem będą z pewnością powracające do łask – gry planszowe. Jak wybrać fajne planszówki i zachwycić obdarowywaną osobę?

Fajne planszówki – historia kostką się toczy

Gry planszowe wracają do łask po latach dominacji gier online. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodszych, jak i starszych pokoleń. Przed laty fajne planszówki umilały godziny spędzane z przyjaciółmi i rodziną. Z definicji, fajne planszówki, to gry towarzyskie, które nie tylko bawią, ale i uczą kreatywności, logicznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Najstarsza gra planszowa powstała na terenie starożytnej Mezopotamii. Druga najstarsza i zarazem bardzo fajna planszówka to znane wszystkim i popularne do kości. Pierwsze kości do gry tworzono najczęściej ze stopu miedzi, mosiądzu, marmuru oraz kości słoniowej.

Fajne planszówki na prezent? Podaruj srebrne szachy miłośnikowi strategii

Fajne planszówki w prezencie? Srebrne szachy stanowią oryginalny i niepowtarzalny upominek dla każdego miłośnika strategicznych gier. Od lat, szachy są uznawane za grę królewską, w której logika i strategia myślenia stawia się na pierwszym miejscu, ucząc cierpliwości i skupienia. Posrebrzane szachy prezentują się bardzo okazale – głównie za sprawą luksusowych figur szachowych platerowanych srebrem, którym towarzyszy ponadczasowa, drewniana plansza. Historyczne figury szachowe wyróżniają się na tle innych bierek przede wszystkim wysoką jakością, którą doceni każdy zwolennik fajnych planszówek.

Wejdź na https://hefra.pl/ i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów ze srebra