Poszukujesz skutera doskonałego? Oto on – Kawasaki J300, zaprojektowany z myślą zarówno o miłośnikach przyjemnej turystycznej jazdy, jak i o fanach nieco bardziej sportowego stylu prowadzenia jednośladowca.

Niedościgniona moc

J300 to przede wszystkim chłodzony cieczą, 4-zaworowy silnik SOHC o pojemności 299 cm3. Specjalnie zaprojektowany system wtrysku paliwa automatycznie dostarcza mu odpowiednią ilość paliwa, dzięki czemu cały proces przepływu mocy jest płynny i stabilny. Przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniają natomiast doskonałą siłę hamowania. Co więcej, J300 wyposażony jest w prędkościomierz, obrotomierz oraz wielofunkcyjny panel LCD z licznikiem przebiegu, podwójnym licznikiem podróży, trybem serwisowym, zegarem, wskaźnikiem poziomu paliwa i temperatury płynu chłodzącego, a także symbolami ostrzegawczymi silnika.

Niepowtarzalny design i komfort jazdy

Każdy, nawet najmniejszy element Kawasaki J300 jest opracowany do perfekcji, tak, aby tworzyć spójną całość. Przekłada się to na nowoczesny design oraz niebywały komfort jazdy tym jednośladowcem. Specjalnie zaprojektowana podłoga umożliwia lekkie pochylenie ciała (sportową jazdę). Wklęsłe wycięcia po bokach podłogi ułatwiają kierowcy dosięgnięcie nogami do ziemi podczas zatrzymywania się, a oparcia na pięty kontrolę nad skuterem. Składane podnóżki dla pasażera są bardzo lekkie. Grube, świetnie wyprofilowane siedzisko zapewnia ergonomię, wygodę i odpowiednie wsparcie pozycji kierowcy. Prawa i lewa dźwignia hamulca na kierownicy są w pełni regulowane. Wreszcie duże koła gwarantują stabilność skutera podczas jazdy po miejskich drogach.
Aż trudno uwierzyć, prawda? Dlatego zamów jazdę testową w autoryzowanym salonie Kawasaki Moto Hangar i przekonaj się sam, że Kawasaki to najlepszy wybór!