Tajwański koncern swoją produkcje rozpoczął w 1963 roku. Początkowo, motocykle wytwarzane na terenie Tajwanu były sprzedawane na licencji japońskiej Hondy. Dopiero od 1993 roku, wszystkie produkty wytwarzane są pod marką Kymco. Zajmuje się ona produkcją motocykli, quadów oraz skuterów. Szczególnie znana jest z wytwarzania tych dwóch ostatnich rodzajów pojazdów. Również w Polsce ma swoich przedstawicieli – jednym z ich reprezentantów w naszym kraju jest salon Moto Hangar – przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą quadów oraz jednośladów.

Agility 50 4T – jeden z flagowych modeli tajwańskiej firmy Kymco

Jest to jeden z częściej kupowanych skuterów na polskim rynku. Spodoba się zwłaszcza użytkownikom stawiającym na sprawdzone i tradycyjne rozwiązania. Jest zachowany w bardzo dobrej i wyważonej stylistyce, co może sugerować, że byłaby to odpowiednia opcja dla osób ceniących sobie klasykę. W pojeździe zamontowany został ekonomiczny silnik, co sprawia, że zużycie paliwa w porównaniu do podobnych modeli z innych firm jest niewielkie. Model Agility 50 4T jest idealny do poruszania się na co dzień na terenie zurbanizowanym np. na terenie miasta.

MXU 150 – najmniejszy quad jaki można znaleźć w ofercie tajwańskiego przedsiębiorcy

Kymco produkuje również czterokołowce. Z ich ofertą można zapoznać się na stronie www.motohangar.pl. Jest to polska firma zajmująca się sprzedażą pojazdów pochodzących z Tajwanu. Podróż na quadzie MXU 150 zapewnia wiele godzin bardzo dobrej zabawy oraz pozwala nabyć umiejętności, które zaprocentują w momencie zamiany pojazdu na większy. Nie istnieją jednak przeciwwskazania, aby na tego typu czterokołowcu zasiadała osoba już doświadczona jeżeli chodzi o poruszanie się tego rodzaju pojazdami.