Power BI to narzędzie służące do zaawansowanej analizy biznesowej, pozwalające na przetwarzanie, wizualizację danych oraz ich udostępnianie w formie gotowych raportów. Aplikacja ta jest kompatybilna z innymi propozycjami Microsoft – można ją zintegrować z systemem CRM czy platformą wymiany plików SharePoint. Z kolei chmura dla narzędzi Power BI jest wspierana przez technologię Microsoft Azure. Dane analizowane są na serwerach z szyfrowanym połączeniem. Całość jest zatem nie tylko kompletna, ale też bezpieczna.

Co zyskasz?

Pracownicy NAV24 potwierdzą, że Power BI pozwala w prosty sposób odnajdywać dane z rożnych źródeł i korelować je ze sobą, aby wyświetlić je w odpowiedniej formie. Możliwe staje się na przykład sprawdzenie, w jakim regionie Polski odnotowano najniższą sprzedaż oraz jakie są tego powody. Aplikacja pozwala także łatwo udostępnić kompleksowe analizy danych innym osobom w firmie. Do lamusa przechodzi wielogodzinne tworzenie statystyk oraz raportów. Jednym kliknięciem można eksportować wybrane dane do arkusza Excel lub prezentacji PowerPoint i raport kwartalny gotowy. Można wygenerować również graficzne, przejrzyste formy danych, wybierając spośród wielu rodzajów wykresów i modeli.

Oszczędność czasu

Stały dostęp (bez względu na miejsce i czas) do wszystkich danych pozwala natychmiast odszukać potrzebne informacje. Oszczędza to cenny czas pracowników i pozwala przeznaczyć go na podejmowanie rozwojowych dla biznesu decyzji. To również dodatkowy czas na szkolenia pracownicze bądź ważne rozmowy biznesowe z kontrahentami. Mając w ręku takie narzędzie, twoja firma ma możliwość stać się potentatem na rynku. Warto zatem odwiedzić https://nav24.pl i dowiedzieć się więcej o tej aplikacji.