Każdy model współżycia – tradycyjny, oralny i analny, rozładowuje napięcie, co ma znaczący wpływ na stan naszego organizmu. Udowodniono, że u osób, które są zakochane, poprawia się stan skóry, a potrzeba spełnienia zdecydowanie się zwiększa. Te procesy są ściśle związane z gospodarką hormonalną, która ma ogromny wpływ na naszą skórę oraz wnętrze. U osób będących w związku zmienia się także zapach skóry, ponieważ feromony produkują aromat mający wabić partnera. Naukowcy zgodnie twierdzą, że jednym z najlepszych rozwiązań urozmaicających współżycie seksualne jest seks oralny.

Współżycie seksualne – seks oralny jako wspomagacz

Współżycie seksualne w formie oralnej polega przede wszystkim na stymulacji narządów płciowych za pomocą określonego ruchu warg oraz języka. Współżycie seksualne przestało być tematem zakazanym, a świadomość seksualna Polaków jest znacznie większa niż dawniej. Idealne współżycie seksualne w formie oralnej skupia się na podstawowych elementach pieszczot okolic intymnych, takich jak: całowanie, lizanie, penetracja językiem, ssanie oraz podgryzanie. Warto pamiętać, że takie współżycie seksualne jako modelowy przykład tzw. miłości francuskiej, opiera się także na stymulacji około narządów, takich jak: moszna, wargi sromowych czy odbyt. Seks oralny jest naturalnym wspomagaczem współżycia seksualnego, które stanowi idealną grę wstępną.

Współżycie seksualne – nawilżenie to podstawa!

W seksie oralnym najważniejszą kwestią jest odpowiednie nawilżenie narządów płciowych. Dla urozmaicenia miłości francuskiej można stosować smakowe żele intymne, które dodatkowo pobudzą nasze zmysły. Stymulacja kilku narządów jednocześnie oraz zmiany pozycji podczas seksu, przyczynią się do efektywności seksualnej.

Wejdź na stronę http://skarbyafrodyty.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą akcesoriów erotycznych