Właścicielom firm z pewnością nie są obce służbowe eventy – konferencje, targi promocyjne, międzynarodowe kongresy, bankiety, gale czy akcje promocyjne. To wydarzenia na porządku dziennym dla prężnie działających firm, jak też tych, które stawiają na rynku swoje pierwsze kroki. Organizowanie takich eventów pozwala na promocję firmy, budowanie marki oraz pozyskiwanie klientów. W tym celu niezbędne wydaje się korzystanie z agencji hostess i modelek, któe uatrakcyjnią i wspomogą wydarzenie.

Czym zajmują się hostessy?

Jeśli celem jest zareklamowanie produktu lub usługi danej firmy, pomocne są uśmiechnięte hostessy, które z zaangażowaniem będą rozdawać gadżety reklamowe oraz przedstawiać zalety oferty. Mogą również wzbogacić swoja obecnością uroczyste gale i bankiety – powitają zaproszonych gości lampką szampana, sprawdzą listę obecności, wskażą miejsca siedzące lub wręczą nagrodę. Na międzynarodowych konferencjach lub kongresach będą pełniły rolę tłumaczek, aby biznesowe rozmowy z obcokrajowcami nie stały się barierą w kontakcie. Profesjonalne modelki mogą stać się twarzą marki, poprzez umieszczenie ich zdjęć na bilbordach, ulotkach czy kalendarzach. Hostessy to również nieodłączne towarzyszki każdego wystawcy targowego – zachęcają uczestników do zainteresowania się firmą, rozdają wizytówki i upominki.

Co można zyskać?

Hostessy i modelki nie tylko umilą czas, ale też uatrakcyjnią firmowe wydarzenia. Przede wszystkim jednak pomogą w promocji marki, zajmą się obsługą gości i zadbają o rzetelne reklamowanie produktów czy usług firmy. Wszystko to z uśmiechem, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu przedsiębiorca spokojnie może zająć się biznesowymi rozmowami, będąc pewnym, że nie zawiedzie go profesjonalna pomoc hostess.

Szukasz profesjonalnej agencji hostess i modelek? Wejdź na http://papilioagency.com/